Skuteczne Odchudzanie

Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

ul. Jadźwingów 2

poniedziałek - piątek 10.00 - 20.00
data startu:

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

 • Bardzo WYGODNA dieta, dostosowana do trybu życia

 • SZYBKIE EFEKTY z udokumentowaną gwarancją osiągnięcia celu

 • STABILIZACJA osiągniętego celu z uzyskaniem TRWAŁYCH ZMIAN 

 • Zadbanie o ZDROWIE i WYGLĄD satysfakcjonujący po procesie odchudzania

 

JAK BEZ PROBLEMU SCHUDNĄĆ, ODZYSKAĆ ENERGIĘ I WYGLĄDAĆ WSPANIALE?

 

Zapisz się i ZADZWOŃ:606 228 038

WYWIAD Z PANIĄ ANNĄ

 1. Jak trafiła Pani do Poradni?

O Poradni dowiedziałam się od znajomego, który schudł pod okiem Pani Agnieszki 26kg. Z daleka nie do poznania facet.

 1. Czy wcześniej próbowała Pani odchudzać się na własną rękę?

O tak, niejednokrotnie. Oczywiście różne popularne diety poprzez białkową, kapuścianą, oczyszczająca dr Dąbrowskiej do miesięcznego jadłospisu, który dostałam od dietetyka.

 1. Jakie były tego rezultaty?

Na każdej diecie chudłam trochę. Z każda kolejną coraz mniej niestety.  Moim błędem było chyba brak takiego planu co robić jak skończy się dieta. Oczywiście wracałam do poprzedniej wagi, a po ostatniej nawet przytyłam co zmotywowało mnie do podjęcia kolejnej próby, tym razem nie na własną rękę.

 1. Dlaczego mimo nieudanych prób, zdecydowała się Pani spróbować?

Nie można się załamywać J. Ubrania w szafie czekają, a ja unikałam jakichkolwiek zdjęć.

 1. Mówiła Pani, że skorzystała już Pani wcześniej z porad dietetyka, dlaczego nie przyniosły oczekiwanych rezultatów?

Byłam u dietetyka, ale taka dieta rozpisana jest nie dla mnie, nie zawsze miałam ochotę na rozpisane produkty i chodziłam głodna. Wolę sama coś przyrządzać, wiedząc co mi wolno, a czego mi nie wolno. A teraz już wiem, że brakowało mi witamin i białka na tamtej diecie i dlatego byłam głodna i zmęczona.

 1. Czy po drodze pojawiły się trudności?

O tak, kilka razy chciałam zrezygnować. Nie byłam chyba łatwym pacjentem.

Ciężko było mi wprowadzić regularność posiłków przy moim szybkim trybie życia oraz nauczyć się regularności z suplementacją, bez której nie wyobrażam sobie teraz funkcjonować. Te zadania, które dostawałam od Pani Agnieszki też mnie często denerwowały, ale dzięki temu, że Pani Agnieszka nie odpuszczała teraz wiem jak zbilansować sobie posiłki i nie przytyć, a jednocześnie czuć się dobrze.

 1. Co sprawiało Pani przyjemność, a co było najciężej zrealizować?

Przyjemność sprawiała mi wiadomość, że pomimo drobnych błędów moja waga cały czas spadała, co dodawało siły na kolejny tydzień. Najtrudniejsze były chyba te zadania i wyliczenia i pisanie dzienniczka, ale robiłam to, bo wiedziałam, że bez tego nie ruszymy dalej.

 1. Co pomogło Pani wytrwać do końca?

W wytrwałości pomogły mi regularne spotkania z moim Trenerem, wiedziałam, że jak nie przyjdę na wizytę mogę sobie pofolgować. A powiem szczerze czasami miałam taką ochotę.

 1. Jakie wskazówki dałaby Pani osobom, zmagającym się z podobnym problemem?

Myślę, że to, że wszystkie te diety z gazet, Internetu można wyrzucić do kosza. Nie działają na dłuższą metę. Mnie przekonała koncepcja zmiany nawyków żywieniowych i procesu stabilizacji, a i suplementy w tym wszystkim były bardzo pomocne.

 1. Jak teraz wygląda Pani dieta?

Nie rożni się bardzo od tej ,która miałam będąc na diecie, bo po prostu nie byłam głodna. Jest urozmaicona, trochę w niej więcej kasz i pieczywa, za którym tęskniłam. Wszystko jest w ograniczonej ilości, bo wiem jak nad tym zapanować. A jak mam chwilę zwątpienia, chwytam za telefon i umawiam się na spotkanie z moim Trenerem.

 

 

 

 

 

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(true)

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Jadźwingów 2
Warszawa

606 228 038 | kontakt@poradniaeffecta.pl