Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

DNI ZDROWIA W TWOIM MIEJSCU PRACY

data startu: 07.01.2020

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

W jaki sposób pogodzić pracę ze zmianą nawyków żywieniowych?

Wiem, że dieta najczęściej kojarzy się z wyrzeczeniami i godzinnym staniem w kuchni podczas przygotowania posiłków. Obalamy tą teorię wypracowanym sposobem z ponad 9-letnią praktyką. Wiemy jakie rozwiązania są potrzebne w dzisiejszym pędzie życia – przy spełnianiu się zawodowo, godzeniu wielu ról w domu i w pracy. Dieta, którą proponujemy dba o Twoje work life balance i gwarantuje trwałe efekty zmiany, dzięki programowi „DIETA W TWOJEJ PRACY”.

Nasza usługa w kilku krokach:

 1. Na umówionym spotkaniu ustalamy z pracodawcą szczegóły oferty i zapotrzebowanie na kadrę dietetyków.

 2. Wysyłamy mailowo ustalone na spotkaniu szczegóły i przygotowanie do naszej usługi.

 3. W dniu usługi zapewniamy kadrę (od 1-7 dietetyków), profesjonalny sprzęt (medyczny analizator składu ciała (Tanita MC-780) oraz profesjonalne materiały do konsultacji i badania.

 4. Każda konsultacja z badaniem analizy składu ciała zajmuje 25 minut/ osobę.

 5. Po konsultacji z badaniem w ciągu 3 dni wysyłamy każdemu pracownikowi indywidualnie zbilansowaną dietę.

 6. Po miesiącu od pierwszej konsultacji zalecana jest 20 – minutowa wizyta kontrolna – sprawdzenie efektów stosowania diety z badaniem analizy składu ciała.

Korzyści z programu „DIETA W TWOJEJ PRACY”:

 • Szybka konsultacja dietetyczna z badaniem analizy składu ciała to OSZCZĘDNOŚĆ CZASU.

 • Konsultacja z badaniem to WYGODA, bez potrzeby zwalniania się z pracy i dojazdu do poradni dietetycznej.

 • Dieta dopasowana jest indywidualnie, a przepisy smaczne i PROSTE – bez problemu przygotujesz je w domu i zabierzesz do pracy, a szybkie przekąski kupisz w sklepie po drodze do pracy lub w pracowniczej kantynie.

 • Dieta przesyłana jest e-mailem w trzy dni od odbycia konsultacji z badaniem – dzięki temu nie musisz wychodzić z domu i wszystko masz w wygodniej formie online.

 • Taka forma usługi to również OSZCZĘDNOŚĆ PORTFELA, porównując do cen rynkowych (działamy bez pośredników) – dzięki temu każdy może cieszyć się zdrową sylwetką i energią w swojej pracy.

 

 

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(true)

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Jadźwingów 2
Warszawa

606 228 038 | kontakt@poradniaeffecta.pl