EFFECYWNIE DO CELU

Krok 1: Szczegóły Wydarzenia

INNOWACYJNE WARSZTATY - spotkania online

Kurs Odchudzania i Zdrowego Odżywiania - Zadbaj o Swoje Zdrowie
data startu: 01.04.2020

w ramach wydarzenia uczestnicy otrzymują:

Opis

1.ROZPOZNANIE TWOICH POTRZEB

W czasie cotygodniowych spotkań edukacyjno-mentoringowych zdobywasz wiedzę i uczysz się kolejnych zdrowych nawyków, a Trener prowadzący czuwa nad ich wdrażaniem. W ramach kursu otrzymasz również Konsultację Diagnostyczną, prowadzoną również w formie online, które pozwolą na ocenę aktualnego stanu zdrowia, sposobu żywienia oraz potrzeb Twojego organizmu. Porozmawiamy również i poszukamy wspólnie Twojej wewnętrznej motywacji, która będzie sprzymierzeńcem na tej drodze.

2. W GRUPIE RAŹNIEJ

Wiemy, że proces odchudzania lub stabilizacji zdrowej sylwetki bywa trudny i często wiąże się z porażkami z powodu braku motywacji. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na grupowe wsparcie, które otrzymują uczestnicy naszych kursów.

3. DZIAŁANIA i EFEKTY

My dostarczymy Ci wiedzę, praktyczne rozwiązania i zalecenia, ale najważniejsza jest Twoja chęć i zaangażowanie we wdrażanie tego codziennie w swoim życiu. Będziemy Cię w tym kierować, wspierać i monitorować postępy. Właśnie dzięki takiemu połączeniu uczestnicy grup osiągają swoje rezultaty i mogą z powodzeniem zmieniać nawyki żywieniowe na stałe

W ramach Kursu otrzymasz:

  • 12 godzin warsztatów grupowych, prowadzonych przez platformę ZOOM cloud meeting (prosty program do obsługi nawet przez telefon). Zajęcia merytoryczne obejmowały będą konkretny temat (lista tematów i zagadnień w załączeniu). Tematy kursu przygotowałam o oparciu o naukową, ale praktyczną wiedzę dotyczącą poprawy stanu zdrowia i odporności organizmu, ale również dbając o szczupłą sylwetkę. Spotkania będą nagrywane i dzięki temu będzie można w każdym momencie obejrzeć konkretne spotkanie.

  • 12 E-BOOKówmateriałów po każdym warsztacie, wysyłanych bezpośrednio po spotkaniu.

  • Godzinną Konsultację Diagnostyczną [online]wywiad żywieniowo-zdrowotny oraz zbilansowanie indywidualnej diety na cały okres Kursu.

  • Konsultacje Kontrolne Indywidualne [online] (bądź, gdy sytuacja się zmieni – konsultacji w Poradni) – omawianie indywidualnych zaleceń dietetycznych, dzienniczków odżywiania oraz pomiarów masy ciała i obwodów.

W razie dodatkowych pytań, zapraszam do kontaktu:

606 228 038

ZOBACZ OPINIE O NAS NA GOOGLE

 

Krok 2: Dane

Podaj nam swoje dane do kontaktu.Korzystałam/łem już wcześniej z usług Poradni Odchudzania i Odżywiania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu zapisania się na wydarzenie/kurs, przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celach handlowych i marketingowych przez Poradnię Odchudzania i Odżywiania oraz przez podmioty trzecie.

bool(true)

Zadzwoń i odwiedź naszą Poradnię!

ul. Jadźwingów 2
Warszawa

606 228 038 | kontakt@poradniaeffecta.pl